loader

Nové kanceláře

8.2.2020 Rádi Vás uvítáme na kávu a představení realitních a s nimi spojených finančních služeb v našich nových kancelářích.

V průběhu roku 2019 uzrálo naše přesvědčení o tom, že pokud chceme našim klientům a též jako realitní kancelář, našim makléřům poskytovat špičkové služby, budeme potřebovat nové prostory. A to prostory, které nám v následujících letech umožní dále růst. Prostory, ve kterých budou mít naši makléři dostatek pracovního místa a komfortu pro práci při přípravě nemovitostí k prodeji. Ale také místo, kde budeme moci našim klientům pomocí moderních technologií nerušeně odprezentovat naše služby a nemovitosti z naší nabídky.

Nové kanceláře

Proto jsem se rozhodli vybudovat nové kanceláře. Architektonický návrh, který nám byl vypracován, měl moderní prosklené příčky, dostatečné množství uzavřených kanceláří ale také velice zajímavé členění, které umožňuje flexibilní práci všem členům našeh týmu. Jak realitním makléřům, tak kolegům, kteří mají na starosti financování nemovitostí. A také našim kolegům z IT, kteří mají na starosti hladký chod naší kanceláře.

Pokud Vás zaujaly fotografie výsledku, které u tohoto článku najdete, přijďte se za námi podívat....