loader

O SPOLEČNOSTI

Společnost Property Experts s. r. o. působí na realitním trhu od svého založení v roce 2014. V prvních 5-ti letech v oblasti realit spolupracovala s jednou z největších celosvětových realitních franšíz. Po uplynutí tohoto 5-ti letého období se však majitelé a makléři rozhodli jít vlastní cestou, která akcentuje výrazně vyšší standardy poskytovaných služeb, které svým klientům na realitním trhu nabízí. Stejně tak hodlá společnost přistupovat k servisu, který poskytuje svým realitním makléřům. 

V souvislosti s podmínkami nového zákona o realitním zprostředkování, který vstoupil v platnost v měsíci březnu 2020, se společnost zaměřuje na digitalizaci spolupráce s klienty a především na usnadnění a zautomatizování práce a procesů pro své makléře. Ti pak mají více prostoru a času poskytovat svým klientům kvalitní službu postavenou především na osobním a indiviuálním přístupu. Odpadá jim pracná administrativa a procesy, které lze jednoduše delegovat či automatizovat.

Tímto jedinečným přístupem se společnost na současném trhu hodlá směrem k makléřům etablovat jako technologický realitní start-up a poskytovat svým klientům a makléřům přidanou hodnotu, která smeřuje k rychlejší a komfortnější realizaci zakázek a navýšení počtu obchodů, které jsou naši makléři schopni pro své klienty zrealizovat.

JAK PRACUJEME?


OTEVŘENOST A KOMUNIKACE
Našim klientům vypracujeme srovnávací tržní analýzu a marketingový plán prodeje jeho nemovitosti. Náš klient tak po dohodě s makléřem má od prvopočátku přesné informace o tom, jak bude nabídka nemovitosti probíhat, jak se bude pracovat s cenou a jak bude zveřejnění nabídky vypadat. Samozřejmostí je pro nás informování o průběhu zájmu - počty a úroveň zájmů, návštěv na webové prezentaci, zpětná vazba z prohlídek apod.


INDIVIDUALITA
Ke každé nemovitosti v nabídce přistupujeme jako k samostatnému prodejnímu zadání. Stejně jako marketingové agentury pracují individuálně na každé zakázce, my připravujeme pro každou nabídku nemovitosti individuální marketingový plán. Zahrnujeme do něj práci s nabídkovou cenou, způsob označení, způsob a intenzitu prezentace nabídky v okolí, strategii prezentace na internetu. Ke všemu používáme neotřelé způsoby a postupy.
 EXKLUZIVITA
Vzhledem k tomu, že naše vztahy s klienty jsou založeny na exkluzivní spolupráci, investujeme do nabízení jejich nemovitostí energii a nemalé finanční prostředky. Nespokojíme se pouze se zveřejněním nabídky na inzertních portálech, ale jsme připraveni pracovat s nabídkovými letáky v okolí nabízené nemovitosti, speciální individuální internetovou prezentaci konkrétní nemovitosti, veřejnými prohlídkami, osobním marketingem v bezprostředním okolí apod.PROFESIONALITA
K našim službám přistupujeme s odpovědností profesionálů. Jsme přesvědčeni, že odbornou věc by měl dělat vždy odborník. Proto přípravu a nafocení většiny našich nabídek svěřujeme renomovaným fotografům architektury a interiérů, přípravu, vyhledání a realizaci financování koupě nemovitosti necháváme na námi prověřených finančních poradcích a specialistech, právní služby pak na renomovaných právních kancelářích. Neseme tak za svou službu plnou odpovědnost a zajišťujeme opravdu odborný přístup.
 FINANCE
Ve všech oblastech vybíráme největší odborníky a ani při financování Vaší nemovitosti tomu není jinak. Spolupracujeme s prověřenými odborníky na financování nemovitostí, kteří ročně zprostředkují hypoteční úvěry v objemu 500 milionů Kč ročně a kteří jsou registrování u největšího specializovaného zprostředkovatele hypotéčních úvěrů v ČR - společnosti GEPARD FINANCE. Díky tomu jsme schopni zafinancovat Vaši vysněnou nemovitost v osobním vlastnictví, převod družstevního podílu nebo investiční nemovitost tím nejefektivnějším způsobem. Naši spolupracující odborníci jsou Vám však schopni pomoci také v jiných oblastech:

  • majetkové pojištění 
  • životní pojištění 
  • spoření a investice
  • penzijní a důchodové plány, příprava Vaší renty
  • podnikatelské úvěry

Na všechny tyto činnosti mají samozřejmě veškeré registrace vyžadované Českou národní bankou (ČNB).


 
KVALITA VS. KVANTITA
Stejně tak, jako si vybírají klienti svého realitního makléře, i my si vybíráme mezi nabídkami. Zajišťujeme tak intenzivní a odbornou službu těm klientům, kterým vyhovuje naše profesionalita a přístup. Nechceme zahlcovat trh množstvím nabídek, ale soustředíme se na kvalitu a korektní informace o nabízených nemovitostech a zastupovaných klientech.

 ZÁZEMÍ
Spolupracující makléře si pečlivě vybíráme. Svým makléřům však poskytujeme plné zázemí pro jejich práci. Jsme připraveni jim pomáhat s jednotlivými obchodními případy, vést je a pomáhat jim na začátku jejich kariéry, podporovat jejich osobnostní rozvoj a prezentaci, být jim partnerem o kterého se mohou opřít. To vše nám umožňuje poskytovat klientům realitní služby s osobním a profesionálním přístupem na nejvyšší možné úrovni.