loader

Rohový stavební pozemek Štěrboholy 910 m²,  Bydlení v klidné a zelené oblasti  

Hrušovská, Praha - Štěrboholy

Rohový stavební pozemek Štěrboholy 910 m²,  Bydlení v klidné a zelené oblasti  

Jen občas se při koupi pozemku podaří skloubit klid, zeleň, polohu na konci ulice, blízko centra Prahy s více než skvělou občanskou vybaveností. Pokud hledáte rohový stavební pozemek, který bude v klidné části obce cca 15 minut od centra Prahy, může být pro vás tento pozemek tou správnou volbou.

Ideální bude pro ty z vás, kteří si chcete postavit rodinný dům, mít dostatek místa na zahradu a bydlet v klidné a zelené oblasti s výbornou dopravní dostupností po Praze a kompletní občanskou vybaveností v pěším dosahu. Pozemek o rozloze 910 m² je připravený k okamžité stavbě rodinného domu. Rovinatý pozemek je napojen na plyn, elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. Přístup k pozemku je zajištěn obecní komunikací. Bližší informace najdete na mé webové stránce, nebo mi neváhejte zavolat.

15 minut do centra města - 5 minut do přírody - veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, sportovní možnosti na dosah.

 LOKALITA

Štěrboholy jsou malá čtvrť. Leží mezi dvěma výpadovkami – na Kutnou Horu (Černokostelecká ulice) a na Kolín (Českobrodská ulice). 

V roce 2006 se zde otevřel víceúčelový HAMR Sport Štěrboholy. Jeho součástí je hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty. Největší dominanta sportovního areálu je víceúčelová hala - 14 kurtů na badminton. V městské části jsou aktivní i dvě sportovní organizace SK Viktoria Štěrboholy - fotbalový klub se zázemím a obnovil zde činnost i TJ SOKOL Štěrboholy. Dále Rodinné centrum KLUBIŠTĚ z.s.

DOPRAVA

Lokalita nabízí svým občanům komfortní dopravní dostupnost po Praze a kompletní občanskou vybavenost v pěším dosahu. Kupříkladu zastávka autobusu (https://mapy.cz/s/bezofunota) je vzdálena od rezidence 5 minut pěšky. Jezdí tudy linky 163, 208, 224 a noční N 959. Spoj 163 vás doveze na metro trasy A, stanice Želivského; spoj 224 na tramvaj (tramvaj bude prodloužena až k OC Europark Štěrboholy), anebo na vlakovou stanici Nádraží Hostivař. Do dvaceti minut byste měli být v centru Prahy. Nákupní možnosti a služby: Obchodní centrum Europark Štěrboholy (15 minut pěšky, 3 minuty autem), Fashion arena (4 minuty autem).

Mateřská škola pět minut chůze. Druhá MŠ a Základní škola jsou zhruba stejně daleko. Dámské fitness centrum, in-line dráha, síť cyklostezek, Sportovní hala Hamr s tenisovými a badmintonovými kurty, fotbalovým hřištěm a dokonce i s prodejem sportovních potřeb – 2 minuty pěšky, retenční nádrž Slatina s možností koupání (i kolem ní vede cyklostezka), Golfové hřiště Hostivař, to vše vám umožní provozovat sportovní a tělesné aktivity v blízkosti vašeho nového bydliště. Zdravotní středisko je 4 minuty autem a asi 19 minut MHD. Poliklinika Zahradní město se nachází asi 8 minut autem. Na Polikliniku Vysočany dojedete autem přibližně za 13 minut a asi 35 minut při použití MHD.

REZERVACE

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00019
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHrušovská, Praha - Štěrboholy
OkresHlavní město Praha
Plocha pozemku910 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Bc. Klaudia Kocmanová

Prodávající makléř

Bc. Klaudia Kocmanová
+420 724 370 820
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.